Код: 24070
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се издава симпатичен и комплетно наместен стан во близина на Холандска и Грчка Амбасада, на улица Ленинова (Аминта трети). Станот е на 6 кат, има 70м2 и се состои од дневна соба, кујна, 2 спални соби, 1 купатило и балкон. Цена: 400 Евра/месечно.

Контакт: 071/271-271
Асторија недвижности
Детали
70 m2
6/7
3
2
Друго
Поволности
Лифт
Подрум
Галерија

Слични

Centre
11.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Centre
07.12.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 171 m2
Соби: 7
Centre
25.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.