Код: 24110
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR со вклучени трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар со површина од 60 м2. Има една спална, дневна со кујна и балкон со прекрасен отворен поглед. Станот се наоѓа на 4ти спрат, во нова зграда со два лифта и централно греење. Цена 450 евра со сметки вклучени во цената.
Детали
60 m2
Да
4
2
1
Сопствено
2015
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
11.08.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 230 m2
Соби: 1
Centre
20.12.2023
Продава
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4
Centre
16.07.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
14.09.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.