Код: 24151
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1150 EUR
Прекрасен, луксузен и простран апартман во една од најубавите населби во Скопје - Козле. Целосно опремена, со голема количина дневна светлина, со непречен поглед на падините на Водно. Дел од фамилијарна куќа - 3 спрата / апартмани со приватен двор. Центар е оддалечен само 2км пеш.
• Прекрасна дневна со камин
• Стилска и целосно опремена кујна
• Пространа трпезарија
• Три спални
• Библиотека
• Две купатила (едно главно купатило со туш и када) + гостински тоалет
• Гардероба
• Два балкона со одличен поглед
• Остава
• Две паркинг места (едно во гаража и едно во двор)
160 м2 по спрат

Бонус: професионална машина за кафе.

Real Estate Astoria
071/271-271
Детали
Друго
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
14.09.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 150 m2
Соби: 4
Kozle
08.05.2023
Продава
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Kozle
14.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4
Kozle
23.07.2020
Продава
Стан
Големина: 33 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.