Код: 24179
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Се изнајмува луксузен апартман во Центар во близина на Универзална Сала со површина од 68 м2 со две спални на 4 спрат, целосно опремен со нов луксузен мебел. Едно паркинг место во гаража. Цена по договор.
Детали
68 m2
3
2
Централно
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Centre
28.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 76 m2
Соби: 3
Centre
15.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
01.10.2020
Продава
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 4
Centre
06.08.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 215 m2
Соби: 7
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.