Код: 24182
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Канцеларија
Деловно стамбена зграда која се наоѓа во центарот на ул. Рузвелтова, е со станбена површина од 1380 м2 и вкупна површина на основа од 550 м2. Овој имот има 5 спрата, вклучително или приземје + 3 ката + поткровје. Греењето централно Објектот има гаражен простор за 10 возила и 4 места за паркирање пред објектот.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
1380 m2
5
Друго
Поволности
Подрум
Гаража

Слични

Centre
02.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
04.06.2023
Продава
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Centre
16.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 4
Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 37 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.