Код: 24298
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
Луксузен стан за изнајмување во Центар. Станот има 105 метри квадратни, две спални, одвоена кујна, дневна, две купатила и два балкона.

Astoria Real Estate
071 / 244-331
Детали
105 m2
Друго
Галерија

Слични

Centre
26.11.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
28.11.2023
Продава
Стан
Големина: 114 m2
Соби: 4
Centre
02.03.2016
Изнајмува
Стан
Соби: 3
Centre
17.01.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 100 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.