Код: 24303
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR
Луксузен стан за изнајмување во Центар во близина на МВР во зграда на Адора, со површина од 100 м2, со две спални, остава и централно греење.
Се наоѓа на 6 спрат, со паркинг во подземна гаража
Детали
100 m2
6
3
2
Централно
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Centre
29.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
07.12.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 100 m2
Соби: 3
Centre
01.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
22.01.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 4900 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.