Код: 24453
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1500 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар во поранешна Неуромедика со површина од 143 метри квадратни.
Има три спални, две купатила и гостински тоалет и остава
Балкон со отворен поглед.
Станот се наоѓа на петти спрат во нова зграда со лифт.
Луксузно наместен.
Располага и со две паркинг места.

Контакт телефон:
071 / 333-336
Детали
143 m2
Да
5
4
3
Сопствено
Запад
2005
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
13.10.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Centre
09.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
18.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.