Код: 24495
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Луксузен апартман за изнајмување во Дебар маало, 88 метри квадратни со две спални, дневна со кујна и трпезарија, две купатила, гардеробер и две паркинг места. Станот е нов и не е изнајмуван досега
Детали
88 m2
2
3
2
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Debar maalo
16.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.04.2022
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Debar maalo
20.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.