Код: 24592
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
480 EUR
Станот е 71м2, на втор кат, има 2 спални соби. Зградата е мала, пр+2+пк, има само 13 станови и е со лифт. Градбата е завршена 2020 година.
Мебелот и електричните уреди се целосно нови, досега неупотребувани, во станот досега никој не живеел.
Кујната е целосно опремена со садови, стаклена плотна за готвење, фурна, микробранова, машина за миење садови, а покрај аспираторот поседува и прозорец за вентилација и светло. Дневната соба има смарт ТВ, а ниските прозорци нудат прекрасен поглед кон Водно.
Греењето и ладењето е со мултисплит систем за ладење и греење, тоа е индивидуален систем за станот кој овозможува ладење и греење во секоја соба, што во комбинација со изолацијата од А енергетска класа и прозорците од пасивна куќа, сметките за греење и ладење се навистина мали. Со соседните станови, како и ходник и скали има поставено двојна звучна, топлотна и противпожарна изолација.
Вселив е веднаш.
Детали
71 m2
Да
2
3
2
Сопствено
2020
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
27.03.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Crniche
05.04.2021
Продава
Куќа
Големина: 278 m2
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Crniche
07.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 111 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.