Код: 24601
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
360000 EUR
Се продава прекрасна куќа на одлична локација во Тафталиџе 2.Куќата е 247 м2, ( приземје 76м2 , кат и поткровје 181м2), со двор од 100м2. Куќата е со две посебни единици на приземје и посебен влез на кат со поткровје, со вкупно 4 спални соби, 4 тоалети, мастер спална соба со посебен тоалет.Цена 360 000 евра
Детали
257 m2
100 m2
Да
1
5
4
4
Сопствено
Галерија

Слични

Taftalidze 2
26.05.2022
Продава
Стан
Големина: 129 m2
Соби: 5
Taftalidze 2
17.08.2017
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
28.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
10.09.2019
Продава
Куќа
Големина: 354 m2
Соби: 11
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.