Код: 24608
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 Евра
Шифра 24608
Се издава нов стан во МИДА, во новата зграда на Голден арт, на 3 спрат со лифт. Станот има 39м2, посебна спална соба, кујна, купатило и балкон. Наместен е комплет, со градско парно и плус клима инвертер.
Цена 300 евра/месечно
Контакт 071/271-271

Code 24608
Newer , nicely and completely furnished apartment for rent in complex MIDA, Golden art building, on the 3rd floor, with an elevator. The apartment has 39m2, living room, one bedroom, kitchen, bathroom and balcony. Central city heating plus a/c inverter.
Price 300 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
39 m2
3
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Карпош 2
01.12.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 126 m2
Соби: 4
Карпош 2
22.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 51 m2
Соби: 2
Карпош 2
09.01.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 140 m2
Соби: 2
Karposh 2
26.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.