Код: 24612
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Прекрасен стан за издавање во Центар на мирна и слепа улица позади Универзална сала и во близина на кафе бар Intermezzo. Станот е 132 м2 со одличен распоред, голема дневна соба со кујна и трпезарија, балкон со поглед кон Водно, 3 спални соби, 2 бањи, и помал балкон од мастер спална соба.Станот е комплетно опремен, со станот има 2 паркинг места во гаража.
Детали
132 m2
не
Да
6
4
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Слободан Митровски
Мобилен телефон
070/225-010
Email
bobi_astoria@hotmail.com
Галерија

Слични

Centre
15.07.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
02.09.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
27.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 46 m2
Соби: 2
Centre
26.11.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.