Код: 24647
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR
Се издава одличен стан во Центар во близина на Грчка амбасада.Станот е 105 м2 , на 1 кат, со 2 спални соби, дневна со трпезарија,целосно опремена кујна,тоалет со туш кабина.Цена 450 евра
Детали
105 m2
Да
1
3
2
1
Галерија

Слични

Centre
23.12.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
22.04.2013
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
28.03.2024
Продава
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2
Centre
09.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.