Код: 24696
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 евра
Стан 58м квадратни
- две купатила
- градско парно
- клима
- машина за перење садови
- машина за перење
- машина за сушење алишта
- картичка за паркинг

Локација : првата кула во ГТЦ над Сол Кичен на 5 спрат.
Детали
58 m2
8 m2
5
2
1
2
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Мапа
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
02.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 3
Centre
09.11.2015
Изна��мува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 3
Centre
12.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3
Centre
30.08.2022
Продава
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.