Код: 24699
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 Евра
Шифра 24699
Се издава комфорен и комплетно наместен стан во близина на Универзална сала и пекара Специјал. Станот е дуплекс, и има 110м2. На долното ниво има ходник, гостинско вц, голема дневна соба со кујна, спална соба со купатило и тераса. На горното ниво има уште две спални соби и едно купатило. Со станот следува и гаражно паркинг место. Цена 600 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24699
Comfortable and fully furnished apartment for rent near Univerzalna sala and bakery Specijal. The apartment is duplex on two levels and it has 110m2 of living area. On the lower level there is an entrance hall, guest toilet, large living room with kitchen, master bedroom with bathroom and terrace. On the upper level there are two more bedrooms with one bathroom. There is a garage space included in the rental price of 600 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
110 m2
5
4
3
2
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
13.06.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 420 m2
Centre
11.11.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 108 m2
Соби: 4
Centre
25.12.2015
Изнајмува
Продавница
Големина: 200 m2
Centre
22.01.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.