Код: 24708
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
219000 Евра
Шифра 24708
Уникатна можност. Се продава стан, на аголот на улица Македонија и бул 11 Октомври, во зградата над Специјал (бившо Рубин Кармин). Станот е на 3 кат, во зграда од 6 ката, со лифт и паркинг место со налепница, на паркингот позади зградата. Според имотен лист станот има 84м2 станбена површина и подрум од 7м2. Се состои од централен влезен ходник, дневна соба, посебна кујна, две спални соби, едно купатило, посебно утилити за машина за перење и сушење и 4 балкони на кои се излага од секоја соба и од кујната. Станот одговара за живеење или за канцелариско работење.
Цена 219.000 евра.
Контакт 071/271-271
Детали
84 m2
3/6
3
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
30.12.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
05.09.2022
Продава
Стан
Големина: 153 m2
Соби: 3
Centre
06.07.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 43 m2
Соби: 2
Centre
09.01.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.