Код: 24717
Локација: Karposh 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
200 Евра
Шифра 24717
Се издава убава гарсоњера на високо приземје во Карпош 1 кај полициската станица. Гарсоњерата има 30м2, неместена е комплетно и има градско парно греење. Цена 200 евра/месечно.
Контакт 071/236-797
Асторија недвижности

Code 24717
Very nice studio apartment for rent in Karpos 1 near the police station. The studio has 30m2, it is completely furnished with furniture and it has a central city heating. Price 200 euros/month.
Contact 071/236-797
Astoria real estate
Детали
30 m2
приземје
1
1
Централно
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Карпош 1
19.11.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 1
04.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 360 m2
Соби: 7
Karposh 1
28.12.2015
Продава
Земјиште
Големина: 825 m2
Карпош 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.