Код: 24725
Локација: Zlokukjani
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1800 Евра
Шифра 24725
Се продава/изнајмува комплетно наместен стан во Злокуќани. во комплексот Свети Јован. Станот е на прв кат и има 100м2, и се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц и балкони од секоја соба со поглед кон езеро. Комплексот има 24 часовно обезбедување, обезбеден паркинг, надворешен базен, водопад и две езера поврзани со островче со место за скара.
Цена за продажба: 1800 евра/m2.
Цена за изнајмување: 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24725
Completely furnished apartment for sale or rent in Zlokukjani in complex St. John. The apartment is on the 1st floor, it has 100m2 and it consists of a living room with kitchen, two bedrooms, one bathroom, one guest toilet and balconies with lake view from every room. The complex has a 24 hours security, designated parking area, outdoors pool, waterfall and two lakes connected with small island with barbecue area.
Sales price: 1800 Euros/m2.
Rental price: 500 Euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
100 m2
1
3
2
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Злокуќани
29.01.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Злокуќани
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 180 m2
Соби: 3
Zlokukjani
04.09.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 167 m2
Соби: 4
Злокуќани
09.11.2021
Продава
Стан
Големина: 180 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.