Код: 24750
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 евра
Се издава стан на Водно на 7ми кат со квадратура од 81м2. Станот е комплетно опремен со мебел и се состои од 1 спална ,голема дневна,трпезарија,кујна и една бања.

Детали
81 m2
7
2
1
1
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
30.06.2021
Продава
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
26.04.2023
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 103 m2
Соби: 4
Vodno
01.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 5
Vodno
03.11.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.