Код: 24757
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 Евра
Шифра 24757
Се издава нов и комплетно наместен стан, во близина на Нова во Тафталиџе 1. Станот е на 9 ти кат во зграда од 10 ката, со лифт и едно гаражно паркинг место. Истиот има 75м2 и се состои од дневна соба, кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц и балкон. Станот има градско парно греење и инвертер клима. Цена 450 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24757
Completely furnished, brand new apartment for rent near Nova in Taftalidze 1. The apartment is on the 9th floor out of 10 stories building, with an elevator and one garage parking spot. The apartment has 75m2 of living space, living room, kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom, 1 toilet and balcony. It has a central city heating and a/c inverter. Price 450 euros/month
Contact 071/271-271
Детали
75 m2
9/10
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 1
19.06.2024
Продава
Канцеларија
Големина: 800 m2
Соби: 19
Taftalidze 1
15.04.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
27.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
04.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.