Код: 24794
Локација: Vizbegovo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Магацин
5 EUR + 18% ДДВ
Шифра 24794

Агенција Асторија изнајмува нов и завршен магацин во индустриска зона Визбегово. Површина од 1.200 м2 и подрум или магацин од 1200м2.Објектот е нов, невселуван и истиот е на два ката ( приземје + кат ). За издавање ќе биде слободен првиот кат и 600м2 би биле слободни на приземјето. За подетални информации можете да не контактирате на тел. број 071/333-336. Цена по договор.
Детали
1200 m2
9000 m2
1
Сопствено
2021
Поволности
Подрум
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Визбегово
23.11.2020
Продава
Магацин
Големина: 2121 m2
Соби: 10
Vizbegovo
19.04.2018
Изнајмува
Индустриски објект
Големина: 1153 m2
Соби: 10
Vizbegovo
06.07.2023
Изнајмува
Магацин
Големина: 950 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.