Код: 24803
Локација: Przhino
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
140000 EUR + 3%
Шифра 24803

Агенција Асторија продава одличен стан во Пржино,со површина од 109м2. Располага со 2 спални соби, дневна со кујна и остава, 2 купатила и две тераси со прекрасен поглед према градот и Водно. Станот е на 3ти кат,од вкупно 4 ката, со лифт,во нова зграда...градба 2020 год. Станот се продава со нова кујна и плакара,гаража, невселуван. Цена 140.000 евра + 3% данок на пренос.

Контакт тел.
071/333-336
071/271-271
Детали
109 m2
Да
3
3
2
2
Сопствено
север-југ-запад
2020
Поволности
Лифт
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
17.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Przhino
19.09.2023
Продава
Куќа
Големина: 313 m2
Соби: 8
Przhino
11.03.2023
Продава
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 10
Przhino
29.10.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 150 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.