Код: 24834
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
330 Евра
Шифра 24834
Се изнајмува реновиран и комплетно убаво наместен втор спрат од куќа во Тафталиџе 2, на мирна локација, позади пица Доминос. Станот има 75м2 и истиот се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Опремен со модерна кујна, клима и оптички интернет и во непосредна близина на Сити Мол, зелен пазар, училиштата НОВА и Јахја Кемал. Станот одговара за самци или парови.
Цена 330 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24834
Very nice, renovated and completely furnished second floor house apartment for rent in Taftalidze 2, on quiet street, behind Domino's pizza. The apartment has 75m2 and it has a living room with kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom. Equipped with modern new kitchen, optic internet, air condition in vicinity of City Mall, green market, NOVA and Jahja Kemal schools. The apartment is suitable for single person or couples.
Price 330 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
75 m2
2/2
3
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 2
02.08.2024
Продава
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
26.05.2022
Продава
Стан
Големина: 129 m2
Соби: 5
Taftalidze 2
06.07.2021
Продава
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
22.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.