Код: 24857
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
325 EUR
Шифра 24857

Агенција Асторија издава двособен комплетно наместен стан во Центар позади Рамстор. Станот е опремен со сите апарати за домаќинство,два телевизора,клима уред и целиот наместај од сликите. Посдува кујна со трпезарија,голема дневна соба и едно купатило со туш. Приклучен на градско парно,на 7ми кат со лифт. Југоисточна оринтација со тераса и поглед према Водно. Следува едно резервирано паркинг место на приватниоот паркинг пред зградта.
Детали
56 m2
Да
7
2
1
1
Централно
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
01.11.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
02.03.2016
Изнајмува
Стан
Соби: 3
Centre
29.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Centre
04.09.2024
Продава
Канцеларија
Големина: 41 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.