Код: 24904
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Шифра 24904

Агенција Асторија издава нов невселуван стан во Аеродром, кај поликлиника Сандански, со површина од 48м2. Располага со една спална соба, дневна соба со кујна и тераса и едно купатило. Приклучен е на централно греење и досега невселуван. Опремен е комплетно со нов и модерен мебел. Станот е на 1ви кат, со лифт во нова зграда. Цена 350 евра + месечни трошоци

Контакт тел.
071/333-336
Детали
48 m2
Да
1
2
1
1
Централно
2021
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
14.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 2
Aerodrom
18.11.2022
Продава
Продавница
Големина: 814 m2
Соби: 10
Aerodrom
21.03.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
13.11.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 33 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.