Код: 24906
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
800 Евра
Шифра 24906
Се изнајмува прекрасен спрат од куќа во Козле на тивка локација. Станот има 163м2 и се состои од голем дневен салон со излез на убава тераса, кујна, 3 спални соби, 2 купатила, утилити и балкон. Станот е комплетно луксузно наместен и се наоѓа во мирно и тивко опкружување. Цена 800 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24906
Excellent first floor house apartment for rent in Kozle on quiet location. The apartment has 163m2 and it consists of a large living room with nice terrace, kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, utility room and balcony. The apartment is completely furnished with modern furniture and appliances and located within peaceful surroundings. Price 800 euros/month
Contact 071/271-271
Детали
163 m2
200 m2
1/пр+1
4
3
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Kozle
14.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 4
Kozle
11.10.2023
Продава
Стан
Големина: 30 m2
Соби: 2
Kozle
31.10.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само ��о ваша согласност.