Код: 24947
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
1100 Евра
Шифра 24947
Се изнајмува прекрасен стан во мини зграда, во Козле, со површина од 120м2, во близина на Нова. Станот се наоѓа во мини зграда со лифт, на 2ри кат и истиот се состои од голем дневен салон со камин и прекрасна тераса со поглед на Водно, кујна, 3 спални соби и 2 купатила. Наместен комплетно со модерен мебел и бела техника. Со станот следува и едно паркинг место пред зградата. Цена 1100 евра/месечно
Контакт 071/271-271

Code 24947
Excellent apartment for rent in newer modern building in Kozle, with 120m2 of living space, near Nova school. The apartment is in a low raised mini building with an elevator, on 2nd floor and it has a large living room with fireplace, very nice terrace with view on Vodno, kitchen, 3 bedrooms and 2 bathrooms. It is completely furnished with modern furniture and appliances. One assigned parking space in front of the building. Price 1100 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
120 m2
2
4
3
2
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
10.12.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 3
Kozle
16.10.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Kozle
29.04.2024
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 140 m2
Соби: 4
Kozle
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.