Код: 24961
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 евра
Се изнајмува стан во строг Центар спроти Рамстор. Станот е комплетно реновиран на 7ми кат со 3 спални од кои 2 со дули лежај и една спална со единечен.
Станот е 90м2 и комплетно е опремен со нов мебел.
Детали
90 m2
10 m2
7
4
3
2
Централно
север
Поволности
Лифт
Клима
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 115 m2
Соби: 4
Centre
03.11.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
18.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Centre
22.10.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 112 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.