Код: 24966
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 Евра
Шифра 24966
Се изнајмува убав стан на приземје, во индивидуална куќа, во Козле, во близина на црквата Свети Јован. Станот има 70м2, дневна соба со кујна, убава тераса, две спални соби и едно купатило. Цена 350 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24966
Very nice house apartment for rent, on the ground floor, in Kozle, near St. Jovan church. The apartment has 70m2 and it has a living room, kitchen, nice terrace, two bedrooms and one bathroom. Price 350 euros/month.
Contact 071/271-271

Детали
70 m2
пр/2
3
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
11.03.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 2
Kozle
06.12.2022
Продава
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Kozle
09.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Kozle
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.