Код: 24969
Локација: Przhino
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Спрат од куќа
179000 Евра
Шифра 24969
Се продава втор спрат, од куќа на два спрата, со посебен влез и двор, на добра локација во Пржино. Целата куќа е фасадно реновирана однадвор и станот е реновиран внатрешно. Станот според имотен лист е со квадратура од 126м2, плус помошни простории-подрум од 16м2, плус две гаражи од 22м2 и 29м2. Се состои од дневен салон со трпезарија, 2 кујни, 2 купатила, 3 спални соби и 3 тераси. Целокупниот двор е околу 480м2, а предмет на продажба според имотен лист е физички посебно одвоен двор од 277м2 кој што припаѓа на вториот спрат од куќата. Греењето е на пелети и на клима инвертори.
Цена 179.000 евра.
Контакт 071/271-271
Детали
126 m2
277 m2
2/2
4
3
2
Друго
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
19.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Przhino
04.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Przhino
30.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Przhino
04.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 97 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.