Код: 24984
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 евра
Агенција Асторија нуди нов луксузен стан за изнајмување во Центар, во близина на Државна Болница. Станот е 91м2, комплетно уреден во нова зграда , на 5ти спрат. Станот располага со две спални соби , дневна со кујна , едно купатило и голема тераса со поглед према Водно. Централно греење + клима уред. Зградата е вселена во 2018 година, располага со лифт и гаражни паркинг места.
Цена: 650 + трошоци

контакт: 071-236-797
Детали
91 m2
Да
5
3
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
22.01.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Соби: 4
Centre
18.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
21.12.2021
Продава
Продавница
Големина: 23 m2
Соби: 1
Centre
28.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.