Код: 24985
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 евра
Шифра 24985
Агенција Асторија нуди стан за изнајмување на ул. Костурски Херои, позади Универзална сала. Станот е 47м2 , целосно опремен, во понова зграда на 3 спрат од вкупно 7 спрата (зградата располага со лифт и покриен надземен паркинг). Станот има една спална соба, дневна со кујна , купатило и тераса. Централно греење и клима уред.
Цена: 300евра + трошоци
Контакт: 071/271-271
Детали
47 m2
3
2
1
1
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
23.11.2022
Изнајмува
Куќа
Големина: 495 m2
Соби: 17
Centre
18.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
31.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Centre
02.09.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.