Код: 24997
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
1000 евра
Агенција Асторија нуди преубав стан за издавање во Козле. Станот е модерно уреден, со големина од 130м2 во куќа на 3 спрата.. Располага со 3 спални соби плус една работна соба којашто може да се уреди и како спална соба, простран салон со трпезарија и голема кујна, 3 купатила. Сите соби имаат излез кон тераса. Станот има излез кон дворот кој што располага со летниковец, место за остава од 15м2 и простор за паркинг. Во склоп со станот следува и уште еден стан во подрумот со големина од 50 м2 опремен со справи за вежбање, сауна, купатило и просторија за перална. Целата куќа е осигурана со безбедносни камери , аларм и домофон. Греењето на станот е сопствено, има камин и плус располага со 2 клима уреди.
цена: 1000 евра + трошоци

контакт: 071-236-797
Детали
130 m2
100 m2
Да
1
5
3
3
Сопствено
Поволности
Подрум
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Козле
08.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Козле
28.04.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Kozle
05.11.2013
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 5
Kozle
12.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.