Код: 25004
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1600 EUR + персонален данок
Шифра 25004

Агенција Асторија издава куќа на одлична локација во Градски Парк,во близина на Влада на РМ, со површина од 300м2. Куќата е на три нивоа и тоа сутерен ( три простори,кујна и купатило,влезен хол), високо приземје идентично на сутеренот и отворено поткровје со една спална соба ,купатило и кујна. Греењето моментално е сосптвено на струја но може да се користи и на централно (градско) парно. Во склоп на куќата има и дуќан од 20м2 кој може да се користи за секаква намена. Цена 1.600 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
300 m2
да
Да
приземје кат поткровје
10
7
3
Централно
Поволности
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
04.07.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
18.05.2021
Продава
Продавница
Големина: 49 m2
Соби: 2
Debar maalo
04.08.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 87 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.