Код: 25009
Локација: Karposh 3
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
500 Евра
Шифра 25009
Се издава прекрасен стан од 80м2, на 15 ти кат, во Сити Гарден кај Сити Мол. Станот е трособен со одличен распоред. Има комотна дневна соба со кујна и трпезариски дел, излез на тераса со прекрасен поглед, 2 спални соби и 2 купатила. Станот е комплетно луксузно наместен, со централно градско греење, аларм, интернет и кабловска телевизија. Со изнајмување на станот следува е едно паркинг место во гаражата. Станот ќе биде слободен за изнајмување од 01.12.2021 год.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25009
Excellent apartment for lease, with 80m2, on the 15th floor in City Garden near City Mall. The apartment has an excellent layout. It consists of a comfortable living room with kitchen and dining area, exit to a terrace with very nice view, 2 bedrooms and 2 bathrooms. The apartment is completely luxuriously furnished with modern furniture and appliances. It has a central city heating, alarm, internet and cable TV. There is one parking space in the garage included with the rent of the apartment.
Date of availability is 01.12.2021.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271

Детали
80 m2
15
3
2
2
Централно
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 3
07.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 3
07.11.2023
Продава
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Karposh 3
19.04.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 900 m2
Karposh 3
12.04.2022
Продава
Стан
Големина: 194 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.