Код: 25038
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 евра
Агенција Асторија издава еднособен стан во Центар. Вкупна површина пд 50м2, целосно опремен, со една спална соба, дневна со кујна и купатило.
цена: 300 евра
контакт: 071-236-797
Детали
50 m2
Да
4
2
1
1
Централно
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
17.01.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 100 m2
Centre
25.12.2015
Изнајмува
Продавница
Големина: 200 m2
Centre
30.08.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3
Centre
15.08.2018
Продава
Канцеларија
Големина: 1380 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.