Код: 25082
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
335000 EUR + 3%
Шифра 22429
Се продава понов стан на Водно, во нова зграда, 143 м2, на 3ти кат од вкупно 5, со лифт. Станот има дневна соба со софа и трпезарија, 3 спални, целосно опремена кујна, 2 купатила, и голем балкон. Има клима уред, интернет, телевизор, сопствено греење.
Зградата е нова, станот е целосно опремен со понов и модерен мебел.
Паркинг место во гаража.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
143 m2
не
Да
3
4
3
2
Сопствено
југ
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Водно
15.05.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 200 m2
Соби: 5
Водно
04.11.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 165 m2
Соби: 4
Водно
19.11.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 145 m2
Соби: 4
Vodno
24.04.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.