Код: 25088
Локација: Kisela Voda
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 евра
Агенција Асторија нуди луксузен стан за издавање во Пржино, на поткровје во зграда со 4 спрата. Зградата е изградена во 2020 година, има лифт и сопствен двор со детско игралиште и сопствен паркинг. Станот е 60м2, со една спална соба со посебен гардеробер, дневна со трпезарија и кујна, голем ходник и купатило. Станот има голема тераса со поглед према Водно. Греењето е сопствено со подно греење и инвертори.
Цена: 400 евра + трошоци
контакт: 071-236-797
Детали
60 m2
Да
4
2
1
1
Сопствено
2020
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Kisela Voda
19.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 3
Kisela Voda
16.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Kisela Voda
16.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Kisela Voda
11.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.