Код: 25100
Локација: Zhdanec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3900 евра
Се изнајмува ексклузивна куќа лоцирана во населба Жданец на одлична и мирна локација .
Куќата е со вкупна површина од 900 м2 внатрешна површина и хортикултурно уреден двор од 1000м2 , приватни паркинг места.
Куќата се состои од од повеќе од 5 спални соби ,бањи , главна кујна и две помошни.
Греењето и ладење во куќата е решено преку централен систем со инвертер клима уреди.
Детали
900 m2
1000 m2
30 m2
3
8
5
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Гаража
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Zhdanec
17.11.2022
Продава
Земјиште
Големина: 1307 m2
Zhdanec
16.02.2022
Продава
Земјиште
Големина: 1017 m2
Zhdanec
06.12.2023
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 90 m2
Соби: 3
Zhdanec
12.01.2022
Продава
Земјиште
Големина: 1620 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.