Код: 25163
Локација: Kisela Voda
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
139000 евра 3%
Се продава прекрасен нов стан во зградата Flat Iron во Кисела Вода. Станот е на 15 ти кат со површина од 76м2, со пространа дневна соба, трпезарија, целосно опремена кујна , две спални,1 бања и 1 гостински тоалет. Станот располага и со убав балкон со прекрсен отворен поглед како и со едно паркинг место. Истиот е комплетно опремен со нов модерен мебел.
Станот може да се купи како инвестиција или за живеење. Издаден е на период од 2(две) години со закупнина од 700 евра.
Детали
76 m2
5 m2
15
3
2
2
Централно
север
2018
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kisela Voda
04.02.2024
Продава
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Kisela Voda
23.09.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 3
Kisela Voda
10.08.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 5
Kisela Voda
19.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.