Код: 25169
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Агенција Асторија издава стан во Центар кај Католичка црква,со површина од 76м2. Располага со 2 спални соби,дбрнва соба со кујна и два балкона. Станот е на 4ти кат,без лифт,во постара зграда. Цена 350 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
76 m2
не
Да
4
3
2
2
Централно
Поволности
Интернет
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
13.11.2020
Продава
Куќ��
Големина: 284 m2
Соби: 7
Centre
04.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 4
Centre
29.10.2020
Продава
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
15.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 1
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.