Код: 25183
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
690 евра
Во срцето на градот на самата улица Македонија стан од 83м2 со дневна,трпезарија, кујна ,2 спални ,бања и истиот на прв кат.
Станот е комплетно реновиран и модерно опремен . Истиот може да се изнајмува и празен за канцелриско работење.
Детали
83 m2
3 m2
1
3
2
1
Централно
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
11.08.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 230 m2
Соби: 1
Centre
30.05.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Centre
19.09.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.