Код: 25192
Локација: Kozle
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
349000 еур
Шифра 25192
Се продава куќа на тивка локација во Козле, со вкупна квадратура од 212м2, на плац од 297м2. Куќата е поделена на две станбени единици. Приземјето е стан со површинна од 85м2 и се состои од дневна соба со кујна, 2 спални соби и 1 купатило. Горниот кат е стан со површина од 127м2 и се состои од дневна соба со кујна, 4 спални соби, 1 работна соба и 2 купатила. Куќата е лепенка од една страна и има гаража од 15м2 во склоп на дворот.
Цена 349000 евра.
Контакт 071/271-271 и 071/333-336
Детали
212 m2
297 m2
2
9
7
3
Друго
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
03.09.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Kozle
25.08.2010
Продава
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Kozle
05.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.