Код: 25194
Локација: Karposh 3
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
260000 EUR + 3%
Агенција Асторија продава одличен стан во Карпош 3 кај Сидро,со површина од 131м2 станбена површина и 63м2 тераса. Располага со 3 спални соби, 2 купатила, пространа дневна соба со излез во двор. Станот е на приземје,со сопствено греење DAIKIN ,во нова зграда. Со станот следува и едно паркинг место под зграда од 20м2. Вграден алармен и противпожарен систем,како и вентилација. Ориентација југ,север,исток.

Контакт тел.
071/333-336
071/244-331
Детали
194 m2
да
Да
приземје
4
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 3
07.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 3
19.04.2018
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 900 m2
Karposh 3
11.07.2023
Продава
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Karposh 3
07.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.