Код: 25218
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 евра
Шифра 25218
Се изнајмува луксузно опремен стан на Водно од 114м2 со дневна,трпезарија,кујна и 2 спални.
Станот е на приземје комплетно наместен со уреден двор. За гаража се доплаќа
Детали
114 m2
30 m2
пр
3
2
1
Друго
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
13.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 300 m2
Соби: 5
Водно
17.07.2023
Продава
Стан
Големина: 206 m2
Соби: 5
Vodno
14.09.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Водно
14.09.2020
Продава
Куќа
Големина: 296 m2
Соби: 8
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.