Код: 25241
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1600 EUR + 3%
Агенција Асторија продава два стана во градба, во Тафталиџе 2, со површина од 129м2. Располага со 4 спални соби, пространа дневна соба со кујна и две тераси. Зградата е во градба ( карабина ). Слободни се на 1ви и 2ри кат. Сопствено греење на струја. За подетални информации, слободно можете да не контактирате на тел. бр. 071/333-336
Детали
129 m2
не
Да
2
5
4
3
Сопствено
2022
Поволности
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 2
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
05.12.2023
Продава
Стан
Големина: 42 m2
Соби: 3
Taftalidze 2
12.01.2022
Изнајмува
Куќа
Големина: 150 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
22.05.2024
Продава
Стан
Големина: 141 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.