Код: 25253
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 eur
Агенција Асторија изнајмува гарсоњера од 34 м2, во Карпош 2. Станот се наоѓа на 1ви кат и е целосно опремен.

Контакт: 071/236-797
Детали
34 m2
1
1
1
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 2
06.02.2023
Продава
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Karposh 2
07.02.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Karposh 2
05.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Karposh 2
25.06.2024
Продава
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.