Код: 25299
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
450 eur
Агенција Асторија изнајмува стан во нова зграда на 3ти кат наспроти Државна клиника. Станот располага со една дневна соба, кујна, спална соба, купатило и две тераси.
Станот има и гаражно место од 15м2.

Контакт: 071/236-797
Детали
55 m2
2
1
1
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Капиштец
05.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Kapishtec
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Капиштец
11.01.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 4
Капиштец
21.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.