Код: 25330
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
125000 eur
Агенција Асторија продава стан, дуплекс од 87м2 во станбен деловен простор Космос, во населба Аеродром, покрај самата река Вардар. На првото ниво станот располага со дневна соба, трпезарија, кујна и бања, на второто ниво има две спални соби и бања. Станот е сместен на 9 и 10 кат, со прекрасна југозападна ориентација и поглед. Станот е приклучен на градско парно и дополнително со него следува и гаражно место. Свечено отварање на комплексот би бил месец мај 2023 година.

КОнтакт: 071/236-797
Детали
87 m2
9
3
2
2
Централно
Југо-запад
Агент
Марија Андонова Божиноски
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Aerodrom
28.07.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 391 m2
Соби: 5
Aerodrom
16.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
26.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Aerodrom
14.08.2023
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.